ALFG1PF18
RELAY GEN PURPOSE SPST 25A 18V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
ALFG1PF18
ALFG1PF18 Hakkında
ALFG1PF18, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı SPST-NO (1 Form A) rölesinde. 25A kontakt kapasitesine sahip bu röle, 18VDC coil voltajında çalışır ve 78 mA coil akımı gerektirir. Non-latching tipi olup, 20 ms işletim ve 10 ms açılma süresine sahiptir. Gümüş Kalay Oksit (AgSnO) kontakt malzemesi ile 250VAC'e kadar anahtarlama voltajı destekler. -40°C ile +60°C arasında çalışır ve Class F coil izolasyonuna sahiptir. PC Pin termination ile through-hole montaj özelliği taşır. İletişim sistemleri, endüstriyel kontrol, otomasyon ve genel elektrik devreleri gibi uygulamalarda kullanılmaya uygun bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 78 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 18VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 25 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 12.6 VDC
Must Release Voltage 1.8 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Switching Voltage 250VAC - Max