ALF80G751EH450
CAP ALUM 750UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF80G751EH
ALF80G751EH450 Hakkında
KEMET ALF80G751EH450, 750 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-fit radial montajı ile PCB'ye direkt entegrasyonu sağlayan through-hole tasarıma sahiptir. 100 Hz'de 181 mOhm ESR değeri ve 10 kHz'de 9.23 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, UPS sistemleri ve genel endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışan komponentin ±20% toleransı ve 105°C'de 9000 saat ömrü bulunmaktadır. 5 pin press-fit konfigürasyonu ile hızlı montaj ve demontaj işlemlerine uygun bir tasarıma sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 750 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 181mOhm @ 100Hz
Impedance 106 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.23 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.86 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V