ALF80G221EB500
ALUMINUM ELECTROLYTIC, SNAP-IN,
Seri / Aile Numarası
ALF80G221EB
ALF80G221EB500 Hakkında
KEMET ALF80G221EB500, 220 µF kapasitansına ve 500V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in press-fit montaj tipiyle PCB'ye doğrudan yerleştirilir. 9000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. -40°C ile 105°C arasında çalışır. 100 Hz'de 1.84 A ve 10 kHz'de 4.4 A ripple akım kapasitesi bulunur. ESR değeri 100Hz'de 791 mOhm'dur. ±20% tolerans ile üretilmiş olup genel amaçlı uygulamalarında, güç kaynakları, enerji yönetim sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 791mOhm @ 100Hz
Impedance 549 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.84 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V