ALF80G102EN500
ALUMINUM ELECTROLYTIC, SNAP-IN,
Seri / Aile Numarası
ALF80G102EN
ALF80G102EN500 Hakkında
KEMET ALF80G102EN500, 1000 µF kapasiteli 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-fit montaj tipinde radial can paketlemesiyle sunulan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 9000 saat ömür garantisi sunar. 177 mOhm ESR değeri ve 120 mOhms impedans ile düşük seri dirençli tasarımı, 10.85 A @ 10 kHz ve 4.95 A @ 100 Hz ripple akım kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarında kullanılabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde tercih edilir. ±20% tolerans değeri ile standart uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 177mOhm @ 100Hz
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.85 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.95 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V