ALF80C391DG500
Seri / Aile Numarası
ALF80C391DG
ALF80C391DG500 Hakkında
KEMET ALF80C391DG500, 390 µF kapasitanslı, 500 V rated voltage'lı alüminyum elektrolitik snap-in kondansatördür. Through-hole press-fit montaj tipi ile radial can paketlemesinde sunulur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 8000 saat ömrü garantilidir. 100 Hz'de 438 mOhm ESR ve 10 kHz'de 6.66 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile standart genel amaçlı elektronik devrelerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 438mOhm @ 100Hz
Impedance 293 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.66 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.66 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V