ALF80C271EB450
Seri / Aile Numarası
ALF80C271EB
ALF80C271EB450 Hakkında
KEMET ALF80C271EB450, 270 µF kapasitanslı snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılan bu bileşen, radial can tipinde press-fit 4 lead paketlemesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olan kondansatör, 9000 saatlik ömrü 105°C'de destekler. 100Hz'de 496mOhm ESR ve 10kHz'de 4.99A ripple current özelliği ile genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% toleransı ile endüstriyel ve tüketici elektroniği tasarımlarına uyarlanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 496mOhm @ 100Hz
Impedance 288 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.99 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.96 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V