ALF80C152KP500
ALUMINUM ELECTROLYTIC, SNAP-IN,
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALF80C152KP
ALF80C152KP500 Hakkında
KEMET ALF80C152KP500, 1500 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışır. Press-fit montaj tipi ile PCB'ye yerleştirilir. 9000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. 136 mOhm ESR değeri ve 98 mOhm impedans ile düşük frekans ve yüksek frekans ripple akımları sırasıyla 6.62A (100Hz) ve 13.91A (10kHz) değerlerindedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, güç yönetimi ve filtreleme devreleri gibi endüstriyel ve tüketici elektronikleri uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 136mOhm @ 100Hz
Impedance 98 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Press-Fit - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.91 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.62 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V