ALF80C123DF063
CAP ALUM 12000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF80C123DF
ALF80C123DF063 Hakkında
KEMET ALF80C123DF063, 12000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Press-fit radial montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde monte edilebilir. 34 mOhm ESR değeri ve 26 mOhms impedans ile düşük gürültü ve yüksek frekanslı uygulamalara uygun performans sağlar. 10 kHz'de 10.62 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve DC link uygulamalarında etkin şekilde çalışır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34mOhm @ 100Hz
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.62 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.99 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V