ALF80C112EL450
CAP ALUM 1100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF80C112EL
ALF80C112EL450 Hakkında
KEMET ALF80C112EL450, 1100 µF kapasitansli, 450V rated voltaj ile yüksek güç uygulamaları için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-fit montaj özelliği ile radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 9000 saatlik ömür süresi garantisi sunar. 125 mOhm ESR ve 74 mOhm impedans değerleri ile istikrarlı performans sağlar. 10 kHz'de 11.12 A ripple current kapasitesi sayesinde AC filtreleme, güç düzeltme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 125mOhm @ 100Hz
Impedance 74 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Press-Fit - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.92 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V