ALF80C112EH350
CAP ALUM 1100UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF80C112EH
ALF80C112EH350 Hakkında
KEMET ALF80C112EH350, 1100 µF kapasitansı ve 350 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole press-fit montaj tipi ile 4 pinli radyal kasa tasarımına sahiptir. 9000 saat ömür garantisi (105°C'de), -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına uyumludur. 100 Hz'de 132 mOhm ESR ve 71 mOhms empedans değerleri ile 10 kHz'de 9.52 A ripple akımını karşılayabilir. ±20% kapasite toleransı ile hazırlanmış olup, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve düşük frekans uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 132mOhm @ 100Hz
Impedance 71 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.26 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V