ALF70C102DD250
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALF70C102DD
ALF70C102DD250 Hakkında
KEMET ALF70C102DD250, 1000 µF kapasitanslı, 250V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-Fit radial montajlı bu komponente genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 188 mOhm ESR ve 111 mOhms impedans değerleri ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 6.12 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 3.09 A @ 100 Hz olarak belirtilmiştir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 15000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 188mOhm @ 100Hz
Impedance 111 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Press-Fit - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.09 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V