ALF40G821EE250
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40G821EE
ALF40G821EE250 Hakkında
KEMET ALF40G821EE250, 820 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, press-fit montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olup, 5 pin konfigürasyonunda sunulur. Genel amaçlı elektronik devrelerde güç kaynakları, filtreleme ve buffer uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 149 mOhm ESR ve 10 kHz'de 5.46 A ripple akım kapasitesiyle endüstriyel ve commercial elektronik tasarımlarında tercih edilir. ±20% tolerans ile sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 149mOhm @ 100Hz
Impedance 111 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.46 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.01 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V