ALF40G681EH400
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40G681EH
ALF40G681EH400 Hakkında
KEMET ALF40G681EH400, 680 µF kapasitanslı, 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-Fit radial montaj tipi ile PCB'ye direkt yerleştirilir. ±20% tolerans ve 9000 saat ömür (105°C'de) sunar. ESR değeri 173mOhm (@100Hz) ve ripple current kapasitesi 8.58A (@10kHz) ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır. -40°C ile +105°C arasında stabil işletim sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 173mOhm @ 100Hz
Impedance 107 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.58 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.08 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V