ALF40G561EG400
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40G561EG
ALF40G561EG400 Hakkında
KEMET ALF40G561EG400, 560µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole Press-Fit montaj tipi ile PCB'ye direk yerleştirilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama alanlarında kullanılır. 9000 saat ömür süresi 105°C'de tasarlanmıştır. ESR değeri 209mOhm @ 100Hz ve ripple current kapasitesi 7.78A @ 10kHz'dir. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 209mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.78 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.62 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V