ALF40G472EG100
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40G472EG
ALF40G472EG100 Hakkında
KEMET ALF40G472EG100, 4700 µF kapasitansı ve 100V rated voltajı ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-Fit montaj tipi ile radial kasa yapısına sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 9000 saat ömür süresi garantisinden sahip olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 58mOhm ESR değeri ve 50mOhms impedans ile düşük frekans (100Hz'de 6.67A) ve yüksek frekans (10kHz'de 7.04A) ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 58mOhm @ 100Hz
Impedance 50 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.67 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V