ALF40G471EF400
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40G471EF
ALF40G471EF400 Hakkında
KEMET ALF40G471EF400, 470 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, press-fit montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 245mOhm @ 100Hz ve ripple current kapasitesi 3.28A @ 100Hz, 7.3A @ 10kHz olarak belirlenmiştir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve depolama devreleri için kullanılmaya uygundur. 5 pin radial can yapısı ile kompakt tasarıma sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 245mOhm @ 100Hz
Impedance 151 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.28 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V