ALF40G471EE350
CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40G471EE
ALF40G471EE350 Hakkında
KEMET ALF40G471EE350, 470 µF kapasitansına sahip 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole press-fit montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. 9000 saatlik ömür süresi 105°C'de garantilidir. -40°C ile 105°C arasında çalışır. ESR değeri 258 mOhm @ 100Hz, düşük impedans özellikleri sayesinde güç kaynakları, konvertörler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Radial can konfigürasyonu kompakt tasarımlar için uygundur. 3 A @ 100 Hz ve 6.46 A @ 10 kHz ripple current kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 258mOhm @ 100Hz
Impedance 168 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.46 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V