ALF40G391EE400
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40G391EE
ALF40G391EE400 Hakkında
KEMET ALF40G391EE400, 390 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole press-fit montaj tipi ile radial can paketi içerisinde sunulmaktadır. 5 kutuplu tasarımı bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sağlar. 100 Hz'de 295 mOhm ESR ve 182 mOhms empedans değerlerine sahiptir. 10 kHz'de 6.48 A ve 100 Hz'de 2.88 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 295mOhm @ 100Hz
Impedance 182 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.48 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.88 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V