ALF40G271EF450
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40G271EF
ALF40G271EF450 Hakkında
KEMET ALF40G271EF450, 270 µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole, press-fit montaj tipi ile radyal can paketinde sunulmaktadır. 356 mOhm ESR @ 100Hz ve 248 mOhms impedans değerleri ile belirtilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisine sahiptir. Ripple current kapasitesi 6.74 A @ 10 kHz ve 2.8 A @ 100 Hz'dir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 356mOhm @ 100Hz
Impedance 248 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.74 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V