ALF40G271ED500
CAP ALUM 270UF 20% 500V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALF40G271ED
ALF40G271ED500 Hakkında
KEMET ALF40G271ED500, 270 µF kapasitansına sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, press-fit montaj tipine ve 5 pin konfigürasyonuna sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat yaşam süresi sunmaktadır. ESR değeri 830mOhm @ 100Hz, ripple current kapasitesi 10 kHz'de 4.66 A ve 100 Hz'de 2.32 A'dir. ±20% tolerans ve polar polarizasyona sahip olan komponent, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalarda tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 830mOhm @ 100Hz
Impedance 670 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Press-Fit - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.66 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.32 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V