ALF40G221EC500
CAP ALUM 220UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40G221EC
ALF40G221EC500 Hakkında
KEMET ALF40G221EC500, 220 µF kapasitans ve 500V rated voltaj ile tasarlanan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-fit montajı için uygun olan bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C) güvenilir çalışma sunar. 9000 saat ömür (105°C'de) ile endüstriyel ve ticari uygulamalarda kullanım için uygundur. 1.02Ω ESR değeri ve 4.09A yüksek frekans ripple akımı kapasitesi, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. ±20% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.02Ohm @ 100Hz
Impedance 820 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.09 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.03 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V