ALF40G122FP450
CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40G122FP
ALF40G122FP450 Hakkında
KEMET ALF40G122FP450, 1200 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-fit montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 9000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. ESR değeri 105 mOhm @ 100Hz, impedans 71 mOhms'tir. 10 kHz'de 11.64 A, 100 Hz'de 5.84 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devrelerinide kullanılmak üzere uygundur. ±20% tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 105mOhm @ 100Hz
Impedance 71 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.64 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.84 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V