ALF40G122EE200
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40G122EE
ALF40G122EE200 Hakkında
KEMET ALF40G122EE200, 1200µF kapasiteli 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole press-fit montaj tipi ile radial yapılı kasa sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür süresi garanti eder. ESR değeri 100Hz'de 116mOhm, düşük frequency ripple akımı 100Hz'de 4.5A, yüksek frequency ripple akımı 10kHz'de 5.5A'dir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve görüntü işleme gibi endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 116mOhm @ 100Hz
Impedance 91 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V