ALF40G102FP500
CAP ALUM 1000UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40G102FP
ALF40G102FP500 Hakkında
KEMET ALF40G102FP500, 1000µF kapasitansli, 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole press-fit montaj tipi ile radial can paketinde sunulan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışır. 9000 saat ömür süresi 105°C'de belirtilenmiştir. 230mOhm ESR ve 190mOhm impedans değerleriyle, 10 kHz'de 10.08A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile temin edilen komponent, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtrele ve stabilizasyon devrelerinde kullanılır. Yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Press-Fit - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.52 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V