ALF40G102EF250
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40G102EF
ALF40G102EF250 Hakkında
KEMET ALF40G102EF250, 1000µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole press-fit montaj tipi ile radial can pakette sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 9000 saatlik ömür süresi, 123mOhm ESR değeri (@100Hz) ve 6.22A ripple current kapasitesi (@10kHz) ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 123mOhm @ 100Hz
Impedance 92 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Press-Fit - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.58 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V