ALF40C822DD063
CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALF40C822DD063
ALF40C822DD063 Hakkında
KEMET ALF40C822DD063, 8200 µF kapasitansı ve 63 V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-fit radyal montaj tipi ile Through Hole uygulamalarına uygundur. 116 mOhm ESR değeri ve 99 mOhms impedansı ile düşük frekans ripple akım kapasitesi 2.87 A @ 100 Hz, yüksek frekans ripple akımı ise 3.33 A @ 10 kHz'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olan komponentin ömrü 105°C'de 8000 saattir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 116mOhm @ 100Hz
Impedance 99 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Press-Fit - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.33 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.87 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V