ALF40C821EL450
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C821EL
ALF40C821EL450 Hakkında
KEMET ALF40C821EL450 serisi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 820 µF kapasitansa ve 450 V nominal gerilime sahip olan bu kondansatör, radyal press-fit monte tipi ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 9000 saatlik ömür (105°C'de), 154 mOhm ESR değeri ve 10.04 A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Through-hole bağlantı yapısı PCB'ye direk lehimleme veya press-fit sokete yerleştirilmesine olanak tanır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 154mOhm @ 100Hz
Impedance 98 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V