ALF40C681EH400
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C681EH
ALF40C681EH400 Hakkında
KEMET ALF40C681EH400, 680 µF kapasitansya sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole Press-Fit montaj tipiyle PCB'ye doğrudan yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 9000 saatlik ömür 105°C'de garanti edilir. 100 Hz'de 173 mOhm ESR ve 10 kHz'de 8.58 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 173mOhm @ 100Hz
Impedance 107 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.58 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.08 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V