ALF40C681EB200
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C681EB
ALF40C681EB200 Hakkında
KEMET ALF40C681EB200, 680 µF kapasitansına ve 200 V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-Fit radyal montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlayan bu komponent, 9000 saat ömür garantisi ile 105°C'de kullanılabilir. 100 Hz'de 202 mOhm ESR ve 10 kHz'de 3.67 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile gümrük ve endüstriyel elektronik cihazlara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 202mOhm @ 100Hz
Impedance 158 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.67 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.97 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V