ALF40C681DD250
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALF40C681DD250
ALF40C681DD250 Hakkında
KEMET ALF40C681DD250, 680 µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can press-fit montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 8000 saatlik ömrü (105°C'de) bulunmaktadır. ESR değeri 245 mOhm (100Hz'de) ve impedansı 179 mOhm'dur. 2.59A ripple current kapasitesi (10kHz) ile güç kaynakları, filtreleme, ve genel amaçlı DC uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile temin edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 245mOhm @ 100Hz
Impedance 179 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Press-Fit - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.59 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V