ALF40C561EF350
CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C561EF
ALF40C561EF350 Hakkında
KEMET tarafından üretilen ALF40C561EF350, 560µF kapasitanslı ve 350V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-Fit radial montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 9000 saatlik ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. 100Hz'de 3.41A, 10kHz'de 7.27A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ESR değeri 100Hz'de 216mOhm'dur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 216mOhm @ 100Hz
Impedance 141 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.27 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.41 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V