ALF40C561EC250
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C561EC
ALF40C561EC250 Hakkında
KEMET ALF40C561EC250, 560 µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole press-fit montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans ile üretilir ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 9000 saat ömür garantisi bulunmaktadır. Radial, press-fit 4 lead kasa tipindedir. 100Hz'de 221mOhm ESR değerine ve 10kHz'de 4.16A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 221mOhm @ 100Hz
Impedance 166 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.16 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.05 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V