ALF40C561DC250
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C561DC
ALF40C561DC250 Hakkında
KEMET ALF40C561DC250, 560 µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole press-fit montajı ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilen radial can paketinde sunulur. ±20% tolerans ile 8000 saatlik ömür süresi 105°C'de garanti edilir. 10 kHz'de 2.25A ripple current taşıyabilen bu kondansatör, güç kaynakları, yüksek voltaj uygulamaları ve genel amaçlı filtrele işlemleri için uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışan cihazlarda kullanılabilir. ESR değeri 297mOhm @ 100Hz olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 297mOhm @ 100Hz
Impedance 217 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.57 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V