ALF40C471EE350
CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C471EE
ALF40C471EE350 Hakkında
KEMET ALF40C471EE350, 470 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 258 mOhm ESR @ 100Hz değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole press-fit montajına uygun radyal can paketinde sunulan bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışmakta, 105°C'de 9000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 6.46 A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 258mOhm @ 100Hz
Impedance 168 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.46 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V