ALF40C471DL500
CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C471DL
ALF40C471DL500 Hakkında
KEMET ALF40C471DL500 alüminyum elektrolitik kondansatör, 470µF kapasitans değeri ve 500V nominal gerilim ile tasarlanmıştır. Press-Fit radial montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, 480mOhm ESR @ 100Hz ve 5.61A ripple akımı @ 10kHz özellikleriyle karakterizedir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 8000 saat ömrü garanti eder. Güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve enerji depolama uygulamalarına uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 480mOhm @ 100Hz
Impedance 390 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.61 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.14 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V