ALF40C391DD350
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C391DD
ALF40C391DD350 Hakkında
KEMET ALF40C391DD350, 390 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, press-fit montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 8000 saatlik yaşam süresi ve ±20% tolerans özellikleri vardır. ESR değeri 317mOhm @ 100Hz, ripple current kapasitesi 3.67A @ 10kHz seviyesindedir. Genel amaçlı endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolaması için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 317mOhm @ 100Hz
Impedance 218 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.67 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.02 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V