ALF40C271DC400
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C271DC400
ALF40C271DC400 Hakkında
KEMET ALF40C271DC400, 270 µF kapasitansı ve 400 V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans sınırı içinde üretilen bu komponent, radial press-fit kasa türünde sunulmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 8000 saat ömür garantisine sahiptir. 470 mOhm ESR değeri ile elektriksel karakteristiğine ve 3.23 A @ 10 kHz ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılan bir kompanent olarak tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 470mOhm @ 100Hz
Impedance 322 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.23 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.73 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V