ALF40C222KP400
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C222KP
ALF40C222KP400 Hakkında
KEMET ALF40C222KP400, 2200µF kapasitanslı, 400V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-fit montaj türü ile PCB'ye direkt entegre edilebilen bu komponentin ESR değeri 70mOhm @ 100Hz olup, impedansı 47mOhms'tir. 10 kHz'de 12.08A ripple akım yükleyebilme kapasitesine ve 100Hz'de 7.02A ripple akım özelliğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 9000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% toleransla üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. Dört bacaklı press-fit kasa tipine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 70mOhm @ 100Hz
Impedance 47 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.02 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V