ALF40C182FP400
CAP ALUM 1800UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C182FP
ALF40C182FP400 Hakkında
KEMET ALF40C182FP400 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1800 µF kapasitans değeri ve 400V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Press-Fit radyal montaj tipi ile 4 pin konfigürasyonunda sunulur. 105°C sıcaklıkta 9000 saat ömür süresi garantiler. ±20% tolerans aralığında 82 mOhm ESR değerine sahiptir. 10 kHz'de 12,04 A ripple akımı kapasitesine ve 100 Hz'de 6,48 A ripple akımına sahip olup, gücü yönetme, filtreleme ve depolama uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 82mOhm @ 100Hz
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.48 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V