ALF40C181EC450
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C181EC
ALF40C181EC450 Hakkında
KEMET ALF40C181EC450, 180 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole press-fit montajı ile PCB'lere direkt entegre edilebilir. 9000 saat ömür garantisi ile 105°C sıcaklıkta çalışır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. ESR değeri 538mOhm @ 100Hz, ripple current kapasitesi 4.7A @ 10kHz'dir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 538mOhm @ 100Hz
Impedance 374 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.01 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V