ALF40C181DF450
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C181DF
ALF40C181DF450 Hakkında
KEMET ALF40C181DF450, 180 µF kapasitansı ve 450V anma gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-Fit radyal montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir. ±20% toleransı ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 8000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 541 mOhm ESR değeri ile düşük kayıp özellikleri sunmakta, yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarında 4.27 A ripple akım kapasitesi ve düşük frekans (100 Hz) uygulamalarında 1.88 A ripple akım taşıyabilmektedir. Genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve ses sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 541mOhm @ 100Hz
Impedance 377 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.27 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V