ALF40C181DD500
CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C181DD500
ALF40C181DD500 Hakkında
KEMET ALF40C181DD500, 180 µF kapasitanslı, 500V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Press-Fit montajlı bu komponent genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% toleransı ile karakterize edilen cihaz, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 8000 saatlik ömür sağlar. ESR değeri 1.25Ohm @ 100Hz, ripple akım kapasitesi 3.26A @ 10kHz'dir. Güç kaynakları, inverterler, motor sürücüleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.25Ohm @ 100Hz
Impedance 1.01 Ohms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.71 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V