ALF40C153EH063
CAP ALUM 15000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C153EH063
ALF40C153EH063 Hakkında
KEMET ALF40C153EH063, 15000 µF kapasitans ve 63V rated voltage özellikleriyle tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-fit montaj türü ile PCB'ye hızlı ve güvenli şekilde monte edilebilir. -40°C ile +105°C arasında çalışan bu kondansatör, 9000 saat ömür garantisi sunar. 39 mOhm ESR değeri ve 34 mOhms impedansı ile düşük seri dirençli tasarımıdır. Yüksek ripple akım kapasitesi (7.99A @ 10kHz) nedeniyle güç kaynakları, doğrulayıcı devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 39mOhm @ 100Hz
Impedance 34 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.99 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.81 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V