ALF40C153ED040
CAP ALUM 15000UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C153ED
ALF40C153ED040 Hakkında
KEMET ALF40C153ED040, 15000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, press-fit radyal montaj türüne sahip 4 kutuplu kasa ile sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 9000 saatlik ömür süresi garantisi sağlar. 63mOhm ESR değeri ile 100Hz'de ve 5.78A ripple akımı kapasitesi 10kHz'de dikkat çekicidir. ±20% tolerans ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 63mOhm @ 100Hz
Impedance 56 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.78 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.66 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V