ALF40C152EP350
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C152EP
ALF40C152EP350 Hakkında
KEMET ALF40C152EP350, 1500 µF kapasitanslı, 350V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-Fit montaj türüne sahip radial can tipi paketlemesi ile Through-Hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiş bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C sıcaklıkta 9000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 99 mOhm ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında 11.47 A (10 kHz) ripple akım kapasitesi sunar. Güç kaynakları, filtering, energy storage ve general purpose uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 99mOhm @ 100Hz
Impedance 68 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.47 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V