ALF40C151DC500
CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C151DC
ALF40C151DC500 Hakkında
KEMET ALF40C151DC500, 150 µF kapasitanslı, 500V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulan bu komponentin ESR değeri 1.5Ohm @ 100Hz olup, yüksek ripple current kapasitesine sahiptir. 2.88A @ 10kHz ve 1.51A @ 100Hz ripple current özellikleri ile güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole press-fit montajla PCB'ye monte edilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığında 8000 saat ömür garantisi sunar. Radial can paket tipinde 4 lead bağlantısı ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5Ohm @ 100Hz
Impedance 1.21 Ohms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.51 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V