ALF40C122KP500
CAP ALUM 1200UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C122KP
ALF40C122KP500 Hakkında
KEMET ALF40C122KP500, 1200 µF kapasitansına sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, press-fit montaj türüne uygun olarak tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 190 mOhm ESR değeri ile 100Hz'de işletilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan komponent, 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 11 A ripple akım taşıyabilen bu kondansatör, 100Hz'de 6.27 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile üretilen komponent, yüksek voltaj uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.27 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V