ALF40C103DF063
CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C103DF
ALF40C103DF063 Hakkında
KEMET ALF40C103DF063, 10000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole press-fit montaj tipi ile PCB'ye direkt monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 8000 saatlik ömür süresi özellikleri bulunmaktadır. 100Hz'de 85mOhm ESR değeri ve 10kHz'de 4.31A ripple current kapasitesi endüstriyel güç kaynakları, filtre devreleri ve genel elektronik uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm @ 100Hz
Impedance 72 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.31 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.71 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V