ALF40C102EL350
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C102EL
ALF40C102EL350 Hakkında
KEMET ALF40C102EL350, 1000 µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, press-fit montaj türüne sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 120 mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 9.98 A, düşük frekans (100 Hz) ripple akımı 5 A'dir. Through-hole, press-fit montaj yapısıyla endüstriyel, tüketici elektroniği ve güç kaynağı uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 78 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.98 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V