ALF40C102ED200
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C102ED
ALF40C102ED200 Hakkında
KEMET ALF40C102ED200, 1000 µF kapasitesi ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can press-fit 4 lead paketlemesi ile through hole montajına uygun olup genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans, 140 mOhm ESR @ 100Hz ve 110 mOhms impedans değerlerine sahiptir. 10 kHz'de 4.8 A, 100 Hz'de 3.92 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel AC/DC uygulamalarında tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.92 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V